Продовження
історії
Ностальгічний, світлий ролик розбудив
спогади про дитинство, знайомі кожному. А й справді це було так!
Замість телефонів —
банки з-під згущеного молока.
Нашим месенджером були крики під вікном «Коля, виходь!»
У другій серії ми знову переносимося в дитинство, згадуючи про ті прості речі, які
робили нас щасливими