Як почати отримувати пасивний дохід та забезпечити своє майбутнє?

Для вирішення цих питань казахська біржа Astana International Exchange розробила мобільний додаток для інвестування, за допомогою якого кожен зможе стати інвестором, навіть з мінімальними фінансовими знаннями.

Завданням агенції стала розробка неймінгу, брендингу, креативної стратегії, UI-дизайну та промо-матеріалів проєкту.

Ми шукали таку назву, яка б відобразила суть застосунку та те, до чого прагне кожен – до фінансового успіху. Так, було обрано казахське слово «табис», яке й означає «успіх», а перша його літера «Т» легко трансформувалася в знак національної казахської валюти – тенге.

Такою простою ідеєю ми підкреслили, що успіх монетизується, а з мобільним додатком Табис – це легко. В промо-матеріалах ми наголосили на простій механіці користування: швидка реєстрація, додавання банківської карти, мінімальний місячний внесок у S20 – і все! Всього за кілька кліків можна стати інвестором, купуючи, володіючи та продаючи цінні папери та примножуючи капітал просто у своєму смартфоні.

Так, народився слоган: Табис - доступні інвестиції для кожного. Коли нарешті можна розслабитися та дозволити твоїм грошам працювати на тебе!