ГІД З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ
Розповідаємо, як ми створили
комунікаційну кампанію для Мінцифри.
|
Контекст
Гід з державних послуг – це єдиний офіційний ресурс, який містить інформацію про всі державні послуги в Україні. Це величезний та гарно структурований архів, де кожен громадянин може знайти відповіді на різні питання.

Питань мільйон, і раніше доводилось шукати відповіді на них у реєстратурі ЦНАПУ чи питатися у знайомих. Записувати на листок список необхідних документів та повертатись до центру надання послуг знову...

З появою Гіда все спростилося — вся інформація акумульована в одному місці. Все гарно структуровано за подіями життя. І крім того, Гід — офіційне джерело інформації. Тобто, якщо якась тітонька у віконечці під час надання послуги вимагатиме довідку, яку не згадано на Гіді, посилання на Гід є аргументом не надавати відповідні документи. Ось так зручно.
Завдання
Ресурс, що економить час та нерви — це круто. Але чимало наших співгромадян не знають про Гід і про спрощення взаємодії з державними апаратом. Тож наша мета — розповісти про те, як саме Гід може стати в нагоді тобі, мені, нашим друзям чи родичам.
Для кого?
Наша аудиторія – сучасні та успішні люди, які ведуть активний спосіб життя, подорожуть, купують нерухомість, запускають власні стартапи, народжують та виховують дітей і сфокусовані на нових можливостях, а не проблемах.

А відтак, і герої роликів комунікаційної кампанії саме такі. Це не якісь далекі аудиторії герої, а люди з конкретними обличчями, іменами, бажаннями та мріями, запитаннями до життя та самих себе. Ці мрії та запитання відомі чи не кожному з нас. І саме через ці внутрішні інсайти ми й прокладаємо містки до аудиторії.
Ідея
Людям подобається, коли про них говорять приємне. Приємно — це коли ти виступаєш героєм, який користується можливостями цього світу і порається з всіма складнощами одним кліком.

Тож люди з охотою асоціюються себе з такими просунутими героями та надихаються ними у власному житті. Через цей позитивний образ ми розповіли про Гід.
Діджитал кампанія
Ми розуміли — одних роликів та віжуалів недостатньо. Гід вирішує комплексні питання, тож йому потрібна комплексна промоція.

Так в рамках проєкту ми з'явилась ідея діджитал просування. Ми запустили серію анімованих банерів з видатними мислитилями світу. Герої кампанії все життя ламали голову над найскладнішими філософськими питаннями — що є буття? як втекти від світу, щоб той не впіймав?

Сучасність зіштовхує нас з менш філософськими, але не менш складними питаннями. Як, наприклад, отримати бебі-бокс \(•◡•)/

Жартуючи, ми поєднали філософів минулого і складнощі сучасноті. І ось що з цього вийшло!
Проєкт створено за підтримки проекту "Зміцнення громадської довіри" (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку USAID